רוצה לקבוע פגישת יעוץ?
יש לך שאלה בנושא בית חכם?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
0
 • כמות
 • המוצר
 • אין מוצרים בסל

בית חכם אלחוטי מחיר

 • ערכת בית חכם בטכנולוגיה Z WAVE מושלם

  ערכת בית חכם בטכנולוגיה Z WAVE מושלם
 • מצלמת IP HD 720P להתקנה חיצונית מהירה

  מצלמת IP HD 720P להתקנה חיצונית מהירה
  רמקול ומקרופון 12V/1A
 • מתג דוד חכם - תואם קופסא 3 מודול

  מתג דוד חכם - תואם קופסא 3 מודול
  1
 • מקלט Z WAVE להדלקת מעגל אחד עד (3KW) 16A + קריאת צריכת החשמל בש"ח

  מקלט Z WAVE להדלקת מעגל אחד עד (3KW) 16A + קריאת צריכת החשמל בש"ח
  עד 16A + קריאת צריכת החשמל בש"ח
 • לחצן תאורה + שקע מחשב

  לחצן תאורה + שקע מחשב
שימו לב שאתם לא צריכים לתת למחיר להדאיג אתכם יותר מידי כאשר אתם בוחרים להתקין מערכת בית חכם אלחוטי. הסיבה לכך היא שמדובר פה במשהו שעשוי להרגיע אתכם ולהעניק לכם את התחושה שאתם פשוט עושים את הדבר הנכון. כלומר אם אתם שמים לב שישנו מצב שבו אתם פשוט לא בטוחים איזו מערכת בית חכם תתאים לכם, אז אל תתנו למחיר להיות הדבר המרכזי שמניע אתכם. הסיבה לכך היא שזה עלול להוביל אתכם למצב שבו אתם לא מרוצים.
בית חכם אלחוטי מחיר

המחיר זה לא הדבר החשוב ביותר

כפי שאתם יכולים להבין בעצמכם בוודאי, כאשר מדובר על המחיר, אין זה הדבר החשוב ביותר. כך שאם אינכם בטוחים לגבי הדברים שאתם בוחרים לעשות, לפחות אל תתנו למחיר להרתיע אתכם יותר מידי. כיום ניתן למצוא מערכות בית חכם מתקדמות אשר יכולות לספק אתכם ושהמחיר שלהן יהיה כזה שאתם תוכלו לעמוד בו ללא יותר מידי בעיות. כך למשל, אצל דיגיטל הום אתם תוכלו לקבל את כל מה שאתם צריכים בכדי להיות מרוצים.

דיגיטל הום – בחירה ללא כל התלבטות

אם אתם עדיין מחפשים אחר תשובה מוחצת לתהיות שלכם, אז בית חכם אלחוטי מחיר מעולה תוכלו למצוא אצל דיגיטל הום ללא שום בעיה. תזכרו שמדובר פה במשהו שפשוט יגרום לכם לשכוח מכל הבעיות והתהיות שהיו לכם עם התקנה של מערכת מהסוג הזה. הרי אם זה משהו שאתם שוקלים להתקין, אין הדבר אומר שאתם צריכים להיפרד מיותר מידי כסף. אתם רק צריכים לפנות אל החברה הנכונה שתעזור לכם. כך אתם ללא ספק תהיו מרוצים. בית חכם אלחוטי מחיר של דיגיטל הום זה הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לכם.
בית חכם אלחוטי מחיר

מתייעצים לפני שמתקינים מערכת בית חכם

תזכרו שזה יהיה חשוב מאוד מבחינתכם להתייעץ עם מומחים כמו אלו שיש בדיגיטל הום, שכן כך אתם תוכלו להיות הרבה יותר שלמים עם ההחלטה שלכם. תלכו על בטוח ופשוט תבחרו לפנות אליהם. אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ייעוץ מקיף, כך שאתם תוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ולראות איך התקנת המערכת הופכת לפשוטה למדי בשבילכם. זה כל מה שנדרש מבחינתכם. חייגו 1-700-700-159.